Všechno co mám ráda
lifestylový hobby magazín pro moderní a sebevědomé ženy.

VŠECHNO CO MÁM RÁDA

Námět a scénář
Jaroslava Timková

Jarka je nezávislá novinářka s více než třicetiletou praxí. Posledních deset let se věnuje tématům osobního rozvoje. Ve vlastní edici 21 dnů píše a vydává knihy, které jsou inspirací pro tisíce lidí, je autorkou magazínu Osobní rozvoj. Založila neziskovou organizaci Osobní Rozvoj Média, která si dala za cíl šířit témata osobního rozvoje, budovat občanskou společnost a formovat osobně odpovědného občana. Autorsky i produkčně rovněž stála za vznikem TV pořadu Skrytý potenciál, který vysílala Česká televize. Její koníčky kopírují témata pořadu, ráda vaří, ovládá mnoho ručních prací, má ráda práce v domě i na zahradě.

Moderátorka
Martina Černá

Martina je herečka a moderátorka. Studovala herectví a dramatickou výchovu na DAMU v Praze. Absolvovala několik zahraničních seminářů pod vedením belgických a francouzských režisérů a jeden semestr na univerzitě v Arrasu.
Má ráda přírodní materiály.  Cestování, vaření a sladké je její vášeň. V každé zemi vyhledává hlavně tradiční pokrmy a lokální produkty. Miluje tržnice, různé bazary či design markety, kde se dá najít spoustu inspirace ať už do kuchyně, nebo do domácnosti. Ráda překvapuje své blízké a kamarádky ručně vyrobenými dárky. Nejradši ale rozmazluje své dva syny a manžela.
Znát ji můžete především z obrazovky České televize, menších rolí v seriálech a dabingu.
„Když jezdím křížem krážem naší malou zemí a vidím kolik šikovných a zručných lidí tady máme, tak jsem nesmírně hrdá.“

Režie
Michal Herz

Po ukončení SUPŠ v Praze na Žižkově vystudoval FAMU Katedru dokumentární tvorby. Během studia natočil několik školních filmů: Aro, Jak si vyhrát život, Nesmírná únava materiálu, Stačí málo někdy půl), za některé z nich obdržel ocenění. Po absolutoriu nastoupil do Krátkého filmu v Praze. Asistoval významným českým režisérům (Jiří Krejčík, Jiří Weiss, Karel Kachyňa, Jaroslav Dudek, Antonín Moskalyk) a svému otci. Samostatnou tvorbu odstartoval z politických důvodů až v roce 1990. Na delší dobu se stal jedním z nejvyhledávanějších reklamních režisérů. Vytvořil desítky reklam pro nejprestižnější světové i tuzemské značky, mnoho hudebních videoklipů. Pro naše zaměření je člověkem povolaným, režíroval úspěšné projekty S Italem v kuchyni, Vánoční pečení s Ivetou Fabešovou, Šéf na grilu, Šéf na smetaně, Ano šéfe, Léto s Italem, Když táta vaří nebo Božské dorty od Markéty.

Hlavní kamera
Jan Pivoňka

Vystudoval kameru na magisterském studiu Akademie Miroslava Ondříčka v Písku. Je to talentovaný mladý muž, který má na svém kameramanském kontě řadu úspěšných projektů, za které získal mnoho ocenění. Z jeho bohaté tvorby vybíráme např. celovečerní film Do větru, krátký film Operátor nebo úspěšné studentské snímky iDentita či Písně kosmické. S krátkým filmem Hlavní chod získal prestižní ocenění a film byl vybrán na filmový festival v Cannes. Jako hlavní kameraman stál za kamerou v řadě úspěšných reklam a hudebních videoklipů.